UNICEF – diákmunka lehetőség

UNICEF adománygyűjtő munkatárs

Az UNICEF Magyar Bizottság főállású és diák adománygyűjtő munkatársat keres teljes- és részmunkaidőben is.

Téged keresünk, ha jól és bátran kommunikálsz, szeretsz csapatban dolgozni, talpraesett vagy és elkötelezett szervezetünk céljai iránt. Munkáddal segíthetsz az UNICEF számára rendszeres adományozókat toborozni, akiknek köszönhetően világszerte biztosítjuk a nehéz sorsú gyerekek ellátását és fejlődését.

Főbb feladatok

Az adománygyűjtők bevásárlóközpontokban szólítják meg a járókelőket és tájékoztatják Őket aktuális programjainkról, kampányainkról és ha érdeklődést tapasztalnak, felkérik Őket rendszeres adományozói programunkban való részvételre. Segíti az adományozáshoz szükséges regisztrációt és tájékoztatja az adományozókat.

További információk