Sportösztöndíj Pótpályázat

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem (továbbiakban: ELTE) Egyetemi Hallgatói Szociális és Ösztöndíjbizottsága pályázatot ír ki a hallgatók sportolásának szervezettebbé tételére a 2017/18-as tanév időszakára.
Az ösztöndíjra pályázhatnak az államilag támogatott/magyar állami (rész)ösztöndíjas és költségtérítéses/önköltséges teljes idejű alap-, mester- és osztatlan képzésben, korábbi rendszerű egyetemi és főiskolai szintű alapképzésben, felsőoktatási szakképzésben vagy felsőfokú szakképzésben, valamint doktori képzésben részt vevő, sporttevékenységet szervező, edzői és sportkoordinátori feladatokat ellátó hallgatóknak.

Határidő

Pályázat benyújtásának időszaka: 2017. november 06., 8.00 – 2017. november 12., 23.59
Hiánypótlás vége: 2017. november 19.

A teljes pályázati kiírást itt találod.