Ebben a félévben is támogatjuk az önkénteseket!

Kedves hallgatók!

A tavaszi félévhez hasonlóan ősszel is pályázatot hirdetünk az önkéntes tevékenységek támogatására. A megpályázott tevékenység a társadalmi felelősségvállalás, segítségnyújtás, valamint a vírushelyzetből adódóan önkéntes alapon végzett tevékenység.

A pályázatot a Neptun – Ügyintézés menü – Kérvények menüpontban tudjátok leadni.
Leadási időszak: 2021. január 04., 08:00. – 2021. január 13., 16:00.
Hiánypótlásra ezúttal nincs lehetőség!

Figyelem! A pályázat benyújtásával elismered, hogy végzett tevékenységed önkéntes alapú, ezért más pénzbeli / kredit alapon történő juttatást nem kapsz. Automatikus elutasításra kerülnek azok a pályázatok, melyet:
• az ELTE bármely diákszervezetének, az EHÖK és a kari HÖK-ök vagy a BEAC és a SZoESE tagjaként adsz le
• olyan tevékenységre adsz le, mely tanulmányaid során tantervi követelmény és kreditet kapsz érte
• olyan tevékenységre adsz le, mely pozitív elbírálásban részesült egy másik kari pályázaton.

A részletes pályázati kiírást itt találjátok. A kérdéseitekkel Varga Réka pályázatokért felelős alelnököt tudjátok keresni, a palyazat@ehok.elte.hu e-mail címen. Sikeres pályázást kívánunk!