Egyetemi hírek

AUTOGÉN TRÉNING CSOPORT INDUL 2017. FEBRUÁR 22-ÉN ELTE HALLGATÓKNAK

Csoportos (10-12 fős), autogén tréning csoport indul az ELTE PPK Életvezetési Tanácsadó szervezésében.

Az autogén tréning az egyik leghatékonyabb relaxációs módszer. Kiválóan alkalmas arra, hogy rövid idő alatt (kb. 5-10 perc) létrehozzunk egy olyan nyugodt állapotot, mely egyértelműen pozitívan hat a testre és a lélekre.

Az autogén tréning 12 alkalom alatt sajátítható el és otthoni gyakorlást (napi 2 x 10 perc) is igényel.

Az autogén tréning hozzájárulhat:

• A kiegyensúlyozottabb és energikusabb állapot kialakulásához,
  • A szorongás lelki tüneteinek csökkenéséhez (alvásproblémák, idegesség, feszültség),
  • A szorongás testi tüneteinek csökkenéséhez (gyomorégés, magas vérnyomás stb.),
  • Teljesítménynövekedéshez az iskolában, munkahelyen,
  • A szerepléstől való félelem vagy vizsgadrukk csökkenéséhez,
  • Az önismeret fejlődéséhez,
  • Az önbizalom növekedéséhez.

Kinek javasolt: mindenkinek, aki motivált és elkötelezett egy bizonyítottan hatékony módszer megtanulásában

Részvétel: térítésmentes.

A foglalkozás időtartama: Hetente 1x 90 perc, szerdánként 10-11.30-ig

A foglakozás kezdete: 2017. február 22.

A csoport jellege: zárt csoport, max. 12 fő. A csoportba csatlakozás feltétele egy rövid interjú (február 15.)

Helyszín: Damjanich utca 41-43., C épület 114

Jelentkezési határidő: február 13., déli 12 óra!

A foglalkozást tartja: Szemán Dénes, pszichológus

Érdeklődés esetén kérjük töltse ki a jelentkezési lapot!

Jelentkezési lap: https://goo.gl/forms/9UWaIGrwsbFqSrgv1