Tankörvezetői pótpályázat a GTI HÖK-ben

Kiírásra került a a GTI HÖK tankörvezetői pótpályázata a 2020/2021-es tanév tavaszi félévére.

A pályázat célja a tanköri munka elősegítése és a tanulmányi eredmények javulásának előmozdítása. A kiírás olyan hallgatóknak szól, akik elkötelezettek abban, hogy alapszakos hallgatótársaikat hozzásegítsék jelen pályázatban foglalt kurzusok sikeres teljesítéséhez. A tankörök csoportos foglalkozások, amelyek során a résztvevők a Tankörvezető segítségével tudnak felkészülni az írásbeli (és szóbeli) számonkérésekre.

A leadás határideje: 2021. március 9. 23:59. A teljes kiírást itt, a pályázati adatlapot pedig itt olvashatjátok. További információért a GTI HÖK tanulmányi alelnökét tudjátok keresni az alábbi e-mail címen: tanulmanyi@gtihok.elte.hu.