ELTE KolHÖK kollégiumi választásainak jelöltállításának eredménye

Ezen a linken eléritek az ELTE KolHÖK 2020. őszi kollégiumi választásainak jelöltállítási időszakának eredményét.

Az egyes kollégiumok Diákbizottságának elnökjelöltjeinek, alelnökjelöltjeinek, tagjelöltjeinek és az egyes kollégiumok által az ELTE KolHÖK Ellenőrző Bizottságába delegált tag jelöltjeinek még 2020. szeptember 25-ig van lehetősége bemutatni célkitűzéseiket.

A Diákbizottságokban elérhető tisztségek, illetve pozíciók, valamint az ELTE KolHÖK Ellenőrző Bizottságában elérhető tisztségek, illetve pozíciók betöltése céljából lebonyolított szavazásra a Neptunon keresztül 2020. szeptember 26. 00:00 és 2020. október 10. 23:59 között kerül majd sor.

Az ELTE KolHÖK elnökválasztásának jelöltállítása jelenleg is folyik, egészen 2020. szeptember 28. 23 óra 59 percig. Az ELTE KolHÖK elnökének megválasztására és a tisztújításra 2020. október 19-én kerül majd sor az ELTE KolHÖK Elnökválasztó Küldöttgyűlésén.

További részleteket a választási kiírásokban találtok, amit ezeken a linkeken elérhettek:
ELTE KolHÖK kollégiumi választások kiírása
ELTE KolHÖK elnökválasztás kiírása

Kérdés esetén forduljatok hozzánk bizalommal az eb@ehok.elte.hu címen!