Külügyi lehetőség

Hallgatói segítőket jelentkezését várjuk az ELTE Kárpát-medencei Nyári Egyetemére

Az ELTE Rektori Kabinet Nemzetközi Stratégiai Irodája idén is megrendezi egyik fő nyári programját az ELTE Kárpát-medencei Nyári Egyetemet 2018. július 10-15. között. A programra több mint száz hallgatót várunk a Kárpát-medence különböző felsőoktatási intézményeiből, akik az itt töltött hét folyamán tudományterületüknek megfelelően, nyolc szekcióban vesznek részt szakmai továbbképzésen és szabadidős programokon.

A nyári egyetem fontos célja a Kárpát-medencei Tudományos és Diákköri Hallgatói Hálózat erősítése, amelynek megvalósulásában a hallgatói segítőként becsatlakozó ELTE-s diákok – a határon túlról érkező résztvevőkkel történő kapcsolattartásban, csapatépítésben és a fővárosi diáklét megismertetésében – kulcsfontosságú szereplők.

Várjuk az alábbi szekciókhoz hallgatók jelentkezését a nyariegyetem@inf.elte.hu e-mail címre segítői feladatkörbe:
1. humántudományi
2. jogi
3. informatikai
4. természettudományi
5. társadalomtudományi
6. tanító- és óvóképzési
7. gyógypedagógiai
8. pedagógia- és pszichológiai

A program részleteiről a rendezvény oldalán lehet tájékozódni:
www.elte.hu/karpat-medencei-nyari-egyetem

Részletes felhívás: